Для організацій

Таблиця  Список 

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Таблиця  Список 

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Злагоджена робоча команда та висока продуктивність праці - мрія будь-якого роботодавця. Щоб мрія стала реальністю, сучасні підприємці використовують безліч дієвих підходів для більш ефективної роботи. Але, як і якісне згуртування команди, інформаційна політика на підприємстві є вкрай важливим аспектом управління. Охорона праці, правила безпеки та розклад важливих заходів завжди повинні бути перед очима. Саме для цих цілей ми пропонуємо широкий вибір стендів для організацій, які допоможуть грамотно і красиво подавати всі необхідні відомості.

Окрім інформативної, стенди мають також естетичну функцію. Виготовлені з міцного й якісного пластику ПВХ, ці стенди прослужать довго і не втратять первинної краси. Кожен тип плаката представлений з різним декором, зробленим якісно  надрукованому на самоклейкому покритті. Вони універсальні, а тому чудово підійдуть для будь-якого типу приміщення, будь то офіс або виробничий цех. Тематика дизайну може змінюватися в залежності від ваших уподобань.

Зручні кишеньки з легкого прозорого пластика призначені для листів форматів А4 і А5. Вони можуть бути розміщені як вертикально, так і горизонтально. Ви також можете змінити їх розподіл по поверхні стенду та кількість на замовлення. Ці плакати вкрай невагомі й водночас міцні, що гарантує вам легкість в обігу та довговічність.

Ви можете замовити стенди для організацій з безкоштовною доставкою по всій Україні. Ми гарантуємо вам якість і збереження вашого замовлення, адже всі стенди при відправленні упаковуються в тришаровий гофрований картон. У каталозі нашого сайту представлений великий асортимент інформаційних стендів для всіх можливих типів громадських установ.

Дякуємо за реєстрацію

Ми постараємося бути максимально корисними для ВАС.

А тепер, не забудьте скористатися промокодом для отримання знижки 10%

A8UR-NPT5-NEE9-IRJB

на будь-які покупки у нас на сайті.

І пам'ятайте, скористатися промокодом можна багато разів.

Головне встигнути до 31.03.2017 р.

Close