Портрети відомих географів

Інші зображення

Портрети відомих географів

Наявність: Є в наявності

480  грн.

Артикул: 3І-21

Деталі

Перелік відомих географів світу.

Розмір 250х350мм, ціна 60грн/шт

1. Клавдій Птолемей — давньогрецький вчений (математик, астроном, географ, астролог), твори якого мали великий вплив на розвиток астрономії, географії та оптики.

2. Ма́рко По́ло— венеційський купець і мандрівник, автор «Книги чудес світу (Книги про різноманіття світу)», в якій описані його спостереження під час подорожей Азією

3. Христофор Колумб -іспанський мореплавець, першовідкривач Америки (Багамських та Антильських островів, узбережжя Центральної та Південної Америки).

4. Ва́ско да Га́ма — португальський дослідник і мореплавець, який відкрив морський шлях до Індії довкола Африки.

5. Ферна́н (Ферна́ндо) Магеллан — португальський мореплавець на іспанській службі. Керував першою успішною навколосвітньою експедицією, під час якої сам Магеллан загинув. Дав назву «Тихий океан». Його вважають національним героєм Іспанії.

6. Дже́ймс Кук — англійський першовідкривач, навігатор і дослідник, член Лондонського королівського товариства.

7. Володи́мир Іва́нович Верна́дський — український філософ, природознавець, мислитель, засновник геохімії, біогеохімії та радіогеології, вчення про біосферу, космізм.

8. Руа́ль А́мундсен — норвезький полярний мандрівник і дослідник. Першим досягнув Південного полюса (14 грудня 1911 р.). Перша людина (разом з Оскаром Вістінгом), яка побувала на обох географічних полюсах планети.

 

Макет може бути змінений, відповідно до Ваших вподобань. Також в комплект входять кріплення та упаковка. Доставку стендів для школи ми проводимо через перевізника ТОВ «Нова пошта». Витрати на перевезення також беремо на себе. Вам треба лише отримати стенд на відділенні, маючи при собі паспорт або водійське посвідчення. Оплата замовлення здійснюється після отримання та огляду стенду. Кошти можете переслати нам на картку Приватбанку, або здійснити оплату на місці на відділенні перевізника.

Додаткова інформація

Розмір 250х350мм

Відгуки клієнтів

Напишіть власний відгук

Ви пишете відгук для товару: Портрети відомих географів

Як мені оцінити цей продукт? *

  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якість
Ціна
Рейтинг

Дякуємо за реєстрацію

Ми постараємося бути максимально корисними для ВАС.

А тепер, не забудьте скористатися промокодом для отримання знижки 10%

A8UR-NPT5-NEE9-IRJB

на будь-які покупки у нас на сайті.

І пам'ятайте, скористатися промокодом можна багато разів.

Головне встигнути до 31.03.2017 р.

Портрети відомих географів

UAH

480  грн.

0

Close